Meist

Sisustusstuudio Poodiumil on 20-aasta pikkune kogemus erinevat stiili kodude sisustamisel ning sama pikk koostöö oma partneritega Itaaliast. Erinevate sisekujundajatega koos töötades on valminud väga erinevad interjöörid: stiilsed kodud nii vanalinnas kui kõrghoonetes, nii linnas kui maal. Kontorid ja kohvikud on saanud lauad ja toolid, hotellid aga mugavad ja õdusad fuajeed. Stuudio otsib oma kliendile just sobiva detaili, isegi siis kui seda meie poolt pakutavate firmade nimistus ei leidu: pikk kogemus on andnud palju erinevaid kontakte ning just selline töö on meie jaoks inspireeriv ning lisab meie tööle vürtsi – leida oma kliendile see ainuõige puuduolev sisustuselement!

Sisustusstuudio Poodium on oma pikaajalise kogemusega sulle igati kindel ja usaldusväärne partner. Poodiumi klientidest on saanud Poodiumi sõbrad. Poodiumi klientide usaldus on laienenud omakorda nende sõpradele… Selline soovitus on parim reklaam!

Mööbli valimine müügil olevate lõputute pakkujate hulgast on keeruline. Poodium soovib anda soovitusi ja praktilisi näpunäiteid. Valik sõltub sinu esteetilistest eelistustest, tulevase kodu elanike harjumustest, praktilistest vajadustest, ruumi struktuurist ja võimalusest seda muuta või mitte, samuti eelarvest ja maitsest. Parim viis oma kodu sisustamiseks on kombineerida uus sinu oma stiiliga