Tervislik magamine – maksimaalne väljapuhkamine sõltub sinu madratsist

Itaalia kõrkvaliteetsed madratsid sinu tervisliku une jaoks

Kui ärkad öösel sageli, kui keerutad küljelt küljele, ei saa und ega leia endale õiget asendit, higistad ja hommikul on tunne, et sa pole end korralikult välja puhanud, võib madrats olla kaotanud võime pakkuda sinu kehale vajalikku tuge. Üldreegel on et niipea kui hakkad halvasti magama, kui tekib liiges- või seljavalu või isegi vereringeprobleemid soovitavad eksperdid esimese asjana madrats välja vahetada.  

Toome siinkohal välja mõned viited, mida madratsi valimisel võiks tähele panna.

Meie kliimat arvestades peaks sinu madrats olema kahepoolne - talve ja suve poolega. Külmal ja niiskel talvel toetab sinu keha naturaalne vill, kuumal suvel aga naturaalne puuvill. 

Suvine ja orgaaniline

Suvine madrats orgaanilise puuvillaga

Miks madratsi suviseks pooleks valida just orgaanilist puuvilla? Sest puuvill tagab sinu kehale normaalse hingamise. Orgaaniline puuvill on vastupidav ja elastne kiud, ta imab niiskust ja tagab normaalse õhuvahetuse. Tähtis on ka see, et orgaaniline puuvill on hüpoallergeenne. Orgaanilise puuvilla kasvatamine toimub meetoditega, mis ei sisalda geenitehnoloogiat ega pestitsiidide ja mürgiste väetiste kasutamist. Kasvamise protsess järgib täpseid standardeid, mis vastavad GOTS-i nõuetele. Kui oled valinud oma madratsi sisuks just selliselt kasvatatud puuvilla – saab selle kasutamisest kasu lisaks sinu kehale ja tervisele ka emake Maa – iga orgaanilisest puuvillast valmistatud toode säästab keemiliste toodete kasutamist, mis muidu oleksid levinud maapinnale, põhjaveekihtidesse ja õhku.

Talvel külje all Tirooli vill - kvaliteetne ja soe

Tirooli mägilambad veedavad suve umbes 2000 meetri kõrgusel Alpide vahel, toitudes ainult puhtaimast ja parimast söögist. Loomade pügamine toimub kaks korda aastas, kuue kuu tagant: esimene talvisel hooajal, kui lambad on tallides, ja teine ​​suve lõpupoole, karjamaadel.

Saadud vill on kõrge kvaliteediga, vastupidav ja pehme. Spetsiaalse hapnikupesu abil eemaldatakse villahelbed, kahjustamata kiudude struktuuri. Tänu sellele ökoloogilisele meetodile muutub Tirooli mägilammaste peene villakiud pehmeks, lõhnatuks, hügroskoopseks ja auru läbilaskvaks.

 

 

 

Kui soovid rohkem infot, siis võta meiega ühendust!

 

 

Kersti Rea
Sisutussalong Poodium loominguline juht

 

Artiklis kasutatud pildid tootjalt:
Ennerev

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *